Choco Pie marshmallow dolgulu ve çikolata kaplamalı iki küçük yuvarlak tabakalı pastadan oluşan bir yumuşak aperatif kek veya sandviç bisküvidir. Terim Amerika’da doğmuştur, ancak şimdi Japonya, Güney Kore ve diğer birçok ülkede bir marka adı veya genel bir terim olarak kullanılmaktadır. Diğer yerlerde benzer şekerlemeler için isimler arasında çikolatalı marshmallow turtası, Wagon-Wheels, melek turtası, dorayaki ve MoonPie yer alır. “Choco Pie” adı altında Güney Koreli şirket Orion Confectionery kuruldu, daha sonra ticari marka statüsünden yoksun kaldı. Bu şekerleme ürünleri, temel eğitiminin ilk haftasında Güney Koreli askerlere verilirdi.

Orion Choco Pie (Choko Pai) – Rusya’da 1 Numaralı Pandispanya! *
* Nielsen araştırmasına göre.

Ürünün kalitesine özellikle dikkat ederek, en sevdiğiniz bisküviyi 25 yıldır üretiyoruz!

Choco Pie üretiminde uzun raf ömrü sağlayan hammaddelerden biri sırdır. Sır üretiminin teknolojik sürecinde, konçlama temel bir aşamadır. bileşenlerin sabit bir yüksek sıcaklıkta uzun süre (yaklaşık 12 saat) karıştırılmasından oluşur, bu nedenle yüksek kalite ve iyi mikrobiyolojik parametreler elde edilir. Ayrıca sır, sırlı ürünlerin daha uzun raf ömrüne katkıda bulunan yüksek bir oksidasyon stabilitesine sahiptir.

Her tarif ve içerik için en uygun konçlama süresini seçiyoruz. Bu tür ek maliyetler kendileri için ödeme yapar – çünkü farkın fark edilmesi kolaydır.

Menü